Délka prohlídky

Základní prohlídka s výkladem trvá zhruba 60 minut, může se ale i protáhnout déle, záleží jen na tom, jak velký je váš zájem o pivovarnictví. Čas rozhodně neměříme stopkami.


Počet osob

Maximální počet účastníků je 40 osob na jednu skupinu. Nikoho ale neodmítneme, při větším počtu lidí vytvoříme dvě samostatné skupiny.


Průvodce

Máme tým vyškolených lidí, kteří vám poskytnou odborný výklad a zodpoví vaše případné dotazy. Po předchozí domluvě můžeme zajistit i výklad v anglickém a německém jazyce (připravujeme i francouzštinu a ruštinu).


Náročnost

Trasa prohlídky není příliš dlouhá (měří celkem 320 metrů), vede ale částečně i podzemním sklepením, kde je celoročně velmi nízká teplota kolem 6° C, doporučujeme proto vzít s sebou teplé oblečení. Pivovar není bezbariérový (na trase musíte překonat celkem 73 schodů nahoru a dolů na čtyřech místech), přesto rádi po předchozí telefonické domluvě umožníme přístup i méně pohyblivým osobám.


Lázeňská prohlídka

Pro klienty třeboňských lázní Berta a Aurora pořádáme cenově zvýhodněnou prohlídku každý pátek od 15.30 hodin. Stačí se prokázat ubytovacím průkazem či ro

zpisem procedur. Vstupné 120 Kč s ochutnávkou se platí na místě před vlastní prohlídkou. 


Ochutnávka

V ceně prohlídky s ochutnávkou je 0,33 l nefiltrovaného a nepasterovaného světlého ležáku Regent. Pivo poskytujeme pouze návštěvníkům starším 18 let, pro mladistvé či řidiče je připravena ochutnávka 0,33 l pivní limonády Regent Lemon Free nebo nealkoholického piva Renegát.


Pravidla

Návštěvníci mladší 15 let mají přístup pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Pivovar je potravinářský podnik s přísnými hygienickými pravidly, proto není možné brát s sebou zvířata! Prosíme, abyste to respektovali.


Prodej piva a dárkových předmětů

Po prohlídce si můžete zakoupit pivo i dárkové předměty, např. různé druhy pivních sklenic, trička, podtácky a magnety s logem pivovaru, dárkové balení piva.

  • na recepci pivovaru (otevřena 24 hodin denně, vstup na nádvoří pivovaru vlevo)
  • v pivovarské prodejně (otevřena pondělí až pátek 9 – 16.30, sobota 9 – 11.30 hodin, vstup před bránou do pivovaru vpravo) 

 

 

 

 

 

ČeskyEnglishDeutsch