Délka prohlídky

Základní prohlídka s výkladem trvá zhruba 60 minut, může se ale i protáhnout déle, záleží jen na tom, jak velký je váš zájem o pivovarnictví. Čas rozhodně neměříme stopkami.


Počet osob

Maximální počet účastníků je 40 osob na jednu skupinu. Nikoho ale neodmítneme, při větším počtu lidí vytvoříme dvě samostatné skupiny.

V současné době se řídíme aktuálními pokyny platnými pro COVID - 19 pro naši oblast.


Průvodce

Máme tým vyškolených lidí, kteří vám poskytnou odborný výklad a zodpoví vaše případné dotazy. Po předchozí domluvě můžeme zajistit i výklad v anglickém a německém jazyce (připravujeme i francouzštinu a ruštinu).


Náročnost

Trasa prohlídky není příliš dlouhá (měří celkem 320 metrů), vede ale částečně i podzemním sklepením, kde je celoročně velmi nízká teplota kolem 6° C, doporučujeme proto vzít s sebou teplé oblečení. Pivovar není bezbariérový (na trase musíte překonat celkem 73 schodů nahoru a dolů na čtyřech místech), přesto rádi po předchozí telefonické domluvě umožníme přístup i méně pohyblivým osobám.


Lázeňská prohlídka

Pro klienty třeboňských lázní Berta a Aurora pořádáme cenově zvýhodněnou prohlídku. Stačí se prokázat ubytovacím průkazem či ro

zpisem procedur. Vstupné 150 Kč s ochutnávkou se platí na místě před vlastní prohlídkou. 


Ochutnávka

V ceně prohlídky s ochutnávkou je 0,33 l nefiltrovaného a nepasterovaného světlého ležáku Regent. Pivo poskytujeme pouze návštěvníkům starším 18 let, pro mladistvé či řidiče je připravena ochutnávka 0,33 l pivní limonády Regent Lemon Free nebo nealkoholického piva Renegát.


Pravidla

Návštěvníci mladší 15 let mají přístup pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Pivovar je potravinářský podnik s přísnými hygienickými pravidly, proto není možné brát s sebou zvířata! Prosíme, abyste to respektovali.


Prodej piva a dárkových předmětů

Po prohlídce si můžete zakoupit pivo i dárkové předměty, např. různé druhy pivních sklenic, trička, podtácky a magnety s logem pivovaru, dárkové balení piva.

  • na recepci pivovaru (otevřena 24 hodin denně, vstup na nádvoří pivovaru vlevo)
  • v pivovarské prodejně (otevřena pondělí až pátek 10:00 – 16.30, sobota 9 – 11.30 hodin, vstup před bránou do pivovaru vpravo) 

 

 

 

 

 

ČeskyEnglishDeutsch

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout