Degustace se soutěží

Máte rádi pivo a myslíte si, že o něm víte všechno? Nebo ho pijete jen občas a příliš se v něm nevyznáte? Anebo jen chcete prožít zajímavý originální večer? Pozvěte pár přátel a užijte si společnou degustaci spojenou se soutěží.

Při prohlídce pivovaru ochutnáte jeden vzorek našeho piva, abyste mohli porovnat i další druhy, připravili jsme pro vás speciální program, degustaci piv Bohemia Regent včetně odborného výkladu. Zároveň se dozvíte, jak se pivo vařilo v minulosti, jak se vaří dnes, nebo co rozhoduje o jeho kvalitě. A ještě k tomu můžete vyhrát zajímavou cenu.

 

Co vás čeká?

Po prohlídce pivovaru dostanete šest vzorků piv, která postupně ochutnáte naslepo. Nebojte se, nebudete mít zavázané oči, slepá degustace je výraz pro anonymní ochutnávku, kdy nevíte, co máte ve sklenici. My vám to ale usnadníme. Dáme vám seznam ochutnávaných piv i s jejich charakteristikami. Vy budete mít za úkol přiřadit k nim správné čísla. Účelem je tedy uhádnout, které konkrétní pivo pijete.

 

Trocha teorie

To ale není všechno. Po praktické části vás čeká ještě teoretická část. V ní si můžete ověřit, jaké jsou vaše pivní znalosti. Připravili jsme pro vás jednoduchý pivní kvíz s 10 otázkami. Výsledky hned na místě vyhodnotíme, takže na závěr programu budeme vědět, kdo se v pivu skutečně vyzná, a kdo se bude muset ještě ke znalostem propít. 

 

Kdy, kde a pro koho?

Degustace se odehrávají v pivovarském sklepě Zbrojnice v termínu, který je třeba domluvit předem telefonicky. Organizujeme je pro menší skupiny do 10 osob, ale při větším počtu zájemců jsme schopni uspořádat i dvě degustace najednou.

Degustační večer je vhodný i jako originální firemní akce. Účast můžete také věnovat přátelům formou dárkového poukazu.

Termíny je třeba předem dohodnout telefonicky na č. +420 606 610 875

 

ČeskyEnglishDeutsch

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout